Floristické potřeby a aranžování květin

0
1689

Vytvořte si dekoraci na míru vašeho interiéru, zahrady, nebo jako milý dárek!Z naší nabídky floristických potřeb si vybere tvořivý laik i profesionální florista. Všechny materiály, potřeby pro floristy i další dekorativní prvky tak u nás najdete pohodlně na jednom místě. Stačí si jen vybrat a popustit uzdu své fantazii.

(ilustrační foto)

Aranžování květin je zábava pro každé roční období

Se správným materiálem to jde navíc raz dva a zvládne to opravdu každý. Stačí jen trochu píle a představivosti a vkusná dekorace je na světě. Základem je nákup vhodné aranžovací hmoty.

V naše e-shopu Lepaso.cz najdete aranžovací hmotu pro suché i mokré vazby, umělé květiny i nejrůznější drátky a ozdoby, bez kterých se žádná vazba neobejde.

Do tvoření můžete navíc zapojit i děti a užít si tak společně strávené rodinné odpoledne.

Suché vazby vydrží celý rok a materiálu i inspirace na ně najdete v přírodě vždy dost. Stačí se rozhlédnout a inspirovat se barevnými listy, suchou travou nebo květy a plody listnatých stromů, jako jsou kaštany, javory, duby nebo buky.

Vytvořit si tak můžete dekoraci do domu, na zahradu, ale i sváteční dekoraci na hřbitov, pro každé roční období. Sušené květiny určené pro suché vazby můžete zakoupit v každém dobrém květinářství, nebo si je sami natrhat a zavěšené květy dolů na suchém místě usušit.

Sezoně vaše oko potěší mokrá vazba s použitím nasákavé aranžovací hmoty, která udrží řezané květiny dlouho čerstvé a voňavé. Doplnit je můžete nejrůznějšími ozdobami od dekoračních perliček po stužky a umělé květiny.

Hmotu lze navíc navlhčit i opakovaně, a tak dekorace vydrží ještě déle. Čerstvá květinová vazba je šperkem domácnosti a neměla by, alespoň čas od času, chybět na žádném rodinném stole.

Aranžovací hmota je jednou ze základních floristických potřeb a zakoupit ji tak můžete v mnoha variantách a tvarech. Hmota jde navíc snadno řezat obyčejným nožem a lehce ji tak přizpůsobíte vašim potřebám.

Vyšperkujte si sváteční stůl!

Náš e-shop je připraven i na sváteční příležitosti, jako jsou Vánoce, Velikonoce, Valentýn nebo první Máj. Zapomínat nesmíme ani na dušičky. A jak lépe tyto svátky oslavit, než s podomácku vyrobenou dekorací.

Naaranžujte si květinové mísy, věnce, květináče, kytice nebo košíky a vyzdobte je tematickými doplňky. Pěkný typ je i vazba v papírové krabičce obalené balicím papírem nebo novinami převázané stuhou či přírodním provázkem.

Můžete ji pak darovat jako pozornost nebo si ji sami umístit do interiéru podle vlastního uvážení.

Fantazii se meze nekladou. Tak už víte, do čeho se pustíte?

Vyberte si vše potřebné z naší široké nabídky floristických potřeb na stránkách www.lepaso.cz a pusťte se s chutí do práce. S kvalitním materiálem vám půjde tvoření hravě od ruky!