Co vám nesmí na podzim chybět ve výbavě kola? Kvalitní světla a odrazky

0
171

Pokud rádi vyrážíte po práci ven na kole, je otázkou pár dnů, kdy bude v pět hodin téměř tma. Abyste byli při jízdě ve větším bezpečí, je důležité mít na kole světla a odrazky, které o vás dají vědět, ať už pojedete po silnici, cyklostezce nebo kdekoli jinde. Pro které se však rozhodnout, abyste byli spokojeni, koupili bezporuchové světlo s dostatečnou svítivostí? 

Kvalita od výrobce Force

V nabídce e-shopu bikero.cz najdete více značek světel a odrazek od kvalitních výrobců. Kupříkladu světla a odrazky Force od našeho českého výrobce, který je léty prověřen a stále se drží mezi populárními a oblíbenými. Značka FORCE je tady již od roku 1991, tedy více než třicet let. Zaměřuje se především na výrobu vlastních cyklistických komponentů a doplňků. Řadí se k největším dodavatelům cyklistických produktů u nás i v zahraničí. S jejími výrobky se setkáte u mnoha profesionálních týmů, což svědčí o tom, že jí věří a mají s ní výborné zkušenosti. Kupříkladu spolupracuje s nejúspěšnějším českým silničním týmem ELKOV KASPER s belgickým Intermarché-WantyGobert Matériaux…

FORCE nabízí i další komponenty, jako třeba nářadí, maziva, batohy, přilby, brýle, stojany kol, autonosiče na kola… Vyberou si jak rekreační cyklisté, tak profesionálové.

Spolehněte se na světla a blikačky od RAVEMEN

Kvalitu najdete i v podobě světla a odrazky RAVEMEN. Nabízí vysoce kvalitní světla, která dovolují cyklistům jezdit i v noci bez obavy, že by oslnili ostatní řidiče. I když použijete silný světelný zdroj, abyste skutečně viděli, se značkou RAVEMEN se nemusíte bát způsobení nehody. Velkou inspirací pro vývoj osvětlení na kola byl tady automobilový průmysl.

Použité materiály jsou vysoce kvalitní, odolné s inovativním designem. Očekávat můžete maximální spolehlivost u předních světel, zadních světel i celých setů.