Co dokáže kvalitní spodní prádlo

0
1345

Kvalita spodního prádla je důležitá pro vaše pohodlí, možnost každodenního nošení a spodní prádlo působí také na psychiku. Volba správného materiálu má velký podíl na zdraví a výběrem padnoucího spodního prádla podpoříte své přednosti a příjemný vzhled.

Co dělá kvalitu prádla

Mezi hlavní faktory, které ovlivňují kvalitu prádla, patří volba materiálu. Nejvhodnější jsou přírodní materiály. Jejich výhodou je pohodlnost a šetrnost k pokožce. Prádlo, které chcete nosit denně, musí být pohodlné, mělo by skvěle padnout a zároveň je důležitá jeho odolnost, prodyšnost a schopnost odvádět pot. Vhodné je také spodní prádlo, které nepotřebuje speciální péči a je možné jej prát s běžným oblečením, pouze si dávat pozor, aby se nedostalo do styku s aviváží.

Jaký druh spodního prádla

Široká nabídka internetového obchodu Andrie vám umožní vybrat si dámské a pánské spodní prádlo v několika barevných provedeních, střizích a stylech. Ženy si mohou vybrat sportovní podprsenku, padnoucí košilku nebo klasické bavlněné kalhotky, brazilky, bokovky a další. Pánové si mohou vybrat nátělníky, boxerky, slipy nebo nejoblíbenější bavlněné trenýrky, které zaručují maximální kvalitu a pohodlí.

Nejoblíbenější materiál bavlna

Bavlna je celosvětově populárním materiálem. Bavlněné spodní prádlo je vyhledávané a oblíbené pro svou pohodlnost a příjemné nošení. Velkou výhodou bavlny je pevnost, takže nemusíte mít starosti s praním, prádlo je díky bavlně odolné. Zároveň bavlna skvěle saje vlhkost a je příjemná na kůži. Další výhodou bavlny je barevná stálost, zářivé a syté barvy spodního prádla vám tak vydrží opravdu dlouho. Jedinou malou nevýhodou bavlny je mačkavost a žmolkování.

Bambus pro pohodlí i příjemný vzhled

Bambus patří mezi docela „mladý“ materiál, používá se teprve od konce 20. století. Spodní prádlo z bambusu je velmi příjemné na nošení, ale také na pohled. Bambus může připomínat jemné hedvábí a prádlo se příjemně leskne. Velkou výhodou je neutralizace zápachu potu, ještě lepší savost než u bavlny a také působení proti bakteriím. Zároveň oceníte, že v zimě vás bambus zahřeje a v létě pak příjemně ochladí. Bambusové spodní prádlo je ideální volbou pro osoby s citlivou pokožkou nebo alergiemi. Mezi výhody patří také to, že se nemačká, netvoří se na něm žmolky a oblečení a spodní prádlo z bambusu nemusíte žehlit.

Micromodal AIR

Novinkou na trhu je materiál micromodal AIR. Tento materiál patří v současnosti mezi ty nejlepší a nejkvalitnější. Jedná se o tkaninu, která je vyrobena z bukového dřeva a překvapí vás svou hladkostí. Micromodal AIR je poddajným materiálem, který skvěle padne, je elastický a zároveň velmi příjemný na dotek. Je také vhodný pro osoby s citlivou pokožkou a zaručí vám komfort při denním nošení.