S čím vám pomohou andělské karty

0
1096

Každý z nás zajisté zná běžné tarotové karty, které slouží k vykládání. O andělských kartách má povědomí už méně z nás. To nevadí. Jedná se o poměrně nový typy vykládacích karet, které se ještě nedostaly do tak širokého povědomí jako běžné tarotové karty.

Lze je pořídit v nejrůznějších ilustrovaných provedeních. Co to tedy andělské karty jsou, kde se tu vzaly, jak se vykládají a kde se dají pořídit? Čtete dále a dozvíte se více zajímavých informací.

Rozdíl mezi tarotovými a andělskými kartami

Jak tarotové, tak i andělské karty slouží k výkladům a obdobným činnostem. Mají spoustu podobných charakteristických rysů, podobně se s nimi pracuje, ale je mezi nimi i několik zásadních rozdílů. Na rozdíl od tarotových karet, které dokáží člověku předvést vše, co ho čeká, a to ať už se jedná o věci dobré či špatné, andělské karty jsou charakteristické tím, že ukazují pouze věci pozitivní.

Něco pozitivního hledají vždy i na daném problému. Jsou proto vhodné především pro jedince, kteří mají určité obavy z běžného výkladu s tarotovými kartami. Andělské karty lze vykládat několika způsoby a lze je rovněž využívat i pro tzv. kartu dne, která nám ukáže poselství pro daný den.

Nevíte si rady s nějakým problémem či se potřebujete jen rozhodnout? Vezměte si na pomoc andělské karty…

Pokud se potřebujete rychle rozhodnout, ale nemůžete si vybrat ani jednu z variant, mohou Vám v tuto chvíli pomoci právě andělské karty. Stačí si jen jednu vytáhnout a nechat ji na sebe působit, ukáže Vám tu nejlepší cestu, díky které svůj problém jednoduše vyřešíte.

Andělské karty vnikly proto, aby nám umožnily komunikaci s anděly, a to právě pomocí výkladu. Každý z nás má totiž svého anděla strážného, který se nám díky těmto výkladům může snažit přinést nejrůznější poselství, díky kterým se náš život může naplnit láskou a radostí.

Klasické výklady i denní poselství

U tarotových karet jsme zvyklí na mnohdy náročné výklady, ale karty andělské nám oproti tomu přináší další změny. Výklad může probíhat bud standardně, jak jsme z tarotu zvyklí, ale lze zároveň využít i tzv. denního poselství, kdy nám postačí jedna karta, která nám poskytne úplně jiný pohled na danou věc a otevře nám možnosti, kterých jsme si dříve nevšimli.

Jedna karta nám tak dokáže zpříjemnit den. Stačí se jen vžít do jejího poselství a uvidíte, že se Vám bude dařit. Kartám se musíme otevřít a nechat na sebe jejich sílu působit, jedině tak si zaručíme ten správný výsledek a zjistíme, co nám andělé chtějí sdělit.

Výklad andělských karet

Klasický výklad andělský karet se od toho tarotového liší v tom, že se vykládá 1 – 3 karty z celkového počtu 44 karet v balíčku. U běžných tarotových karet je možné vytáhnout až 6 karet. Poté existují samozřejmě i další nejrůznější výklady, třeba i na celý rok. V některých výkladech se používá odlišné množství vytažených karet, které je závislé vždy na daném typu výkladu.

Důležité je seznámit se s významem karet a nechat je na sebe působit

Aby se výklad povedl, je třeba se také seznámit se samotnými kartami. Význam andělských karet je vždy popsán u každé zakoupené sady. Samotné popsané řádky nám ale nenapoví tolik, jako když na sebe při prohlížení necháme karty působit a propojíme se s nimi. Proto se doporučuje po pořízení nového balíčku karet doporučuje si tyto pořádně prohlédnout a nikam nespěchat.

Kde lze andělské karty pořídit?

V dnešní době jich je na českém trhu nepřeberné množství. Jedná se o nejrůznější sady andělských karet, které se pohybují v různých cenových relacích. Nabízejí samozřejmě zajímavé ilustrované zpracování a informace o významu jednotlivých karet. Andělské karty lze pořídit na internetu či v kamenných prodejnách.

Jedním z míst, kde je můžete nakoupit je např. prodejna Poznani-knihy v Olomouci, která má i stránky www.poznani-knihy.cz . Kromě vykládacích karet zde najdete i celou řadu dalších esoterických propriet a literatury.