Chlapi v montérkách jsou více sexy, říkají ženy. Máme pro vás tip na srdcervoucí montérky

0
1783

Některé mužské profese mají na ženy až afrodiziakální účinky. Ve většině případů se jedná o taková zaměstnání, které vyžadují uniformy. Takový hasič nebo automechanik nemusí být ani chytrý, dokonce ani krásný, aby se ženám při pohledu na něj rozklepaly kolena. Proč mají pracovní oděvy takovou moc?

Automechanici, dělníci i instalatéři u žen vedou

Podle serveru CareerBuilder.com se mezi deseti nejvíc sexy povoláními umístili manuálně pracující chlapi. Proč?  Právě z mužů v montérkách vyzařuje ta pravá a nekompromisní mužnost, kterou většina mužů v dnešní době tak často postrádá. Chlapi v montérkách s pracovním nářadím v ruce, klidně i trochu špinaví, jsou prostě pro ženy daleko větší terno, než daňový poradce nebo vysokoškolský učitel. A nezáleží na tom, jestli jen kutí něco v dílně, nebo jsou profesionálové.

Jaké pracovní oděvy mužům sluší?

Přemýšlíte o nové vizáži, po které se dámy utlučou? Mrkněte na pracovní oděvy Stanmore a Narellan. Nejen, že jsou atraktivní na pohled, ale jsou i výjimečně kvalitní, a proto s nimi zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Pracovní oděvy Stanmore

Oblíbená produktová řada Stanmore od výrobce Australian Line je výjimečná svým kvalitním zpracováním. 100% bavlna v gramáži 275 g/m2 umožňuje celoroční nošení a designově umístěné reflexní prvky zajistí vaši bezpečnost v šeru i ve tmě. Pohodlný střih pracovních oděvů Stanmore padne snad každému, a tak je vaší jedinou starostí zvolit si barvu a vybrat si z různých druhů kalhot, montérek, triček, bund a dalších oděvů. Velmi oblíbené je nové elegantní hnědé provedení oděvů Stanmore. Sluší jak příznivcům hladce oholené tváře, tak mužům nedbalého vzhledu.

Pracovní oděvy Narellan

Produktovou řadu Narellan od výrobce Australian Line poznáte na první pohled. Barevná kombinace černé a hnědé (ženy tomu prý říkají tmavě písková) se u pracovních oděvů jen tak nevidí. Proto pracovní oděvy Narellan nevypadají jako klasické montérky, ale jako kombinace montérek a volnočasového sexy oblečení. Gramáž 320 g/m2 a kombinace bavlny a polyesteru v poměru 65:35 dělá z pracovního oblečení Narellan mimořádně kvalitní společníky do práce i pro volný čas.

Svůj nový pracovní ohoz vybírejte u TOMIS CZ a nezapomeňte, že koupí montérek Stanmore nebo Narellan se nejspíš stanete neodolatelně atraktivními. A tak si pořiďte minimálně dvoje, ať máte vždy po ruce jedny voňavé pro případ, že se ve dveřích dílny objeví ta pravá.