Chcete být hvězdou každé párty? Pořiďte si barevné či crazy čočky!

0
1081

Vynález kontaktních čoček ocení v každodenním životě snad každý aktivní člověk. Brýle jsou sice stále in a někomu vyloženě sedí, ovšem jsou situace, kdy jednoduše překáží a vadí. Platí to zejména při sportu všeho druhu, tam brýle mohou být až nebezpečné. Ovšem dnešní doba nefandí jen všemu praktickému, jde také o styl a módu. A právě pro tyto účely spatřily světlo světa barevné čočky a spolu s nimi také crazy čočky. Co si pod těmito pojmy představit a k čemu vůbec takové čočky využít, to nám představí následující řádky.

Barevné čočky – proměna během pár vteřin

Už vás nebaví vaše oříškově hnědé oči? Celý život jste toužili po zelených či pomněnkově modrých? Není nic snazšího než si splnit tento váš letitý sen. Stačí použít některé z barevných variant, které barevné čočky nabízí. Vybere si každý, a promění se tak každý den v tak trochu jiného člověka. Jsou určeny skutečně pro každého, lze je totiž zakoupit jak v nedioptrické tak i v dioptrické verzi. Uvidíte, jak z vás okolí nebude schopné spustit oči a ne a ne přijít na to, v čem jste se tak změnili. Tak to je každopádně výzva!

Crazy čočky – nejen pro odvážné

Ještě o krok dál do světa snů a fantazie vás posunou crazy čočky. Ty mohou mít skutečně šílené motivy a proměnit vás rázem v upíra či zombie, ale proč ne? Halloween se blíží a tento celosvětově oblíbený svátek je třeba oslavit na úrovni. Stačí nasadit ty, které se vám nejvíce líbí a ladí k vašemu kostýmu, a budete rázem hvězdou večírku. Je libo UV svítící? Není problém, váš kočičí pohled bude nezapomenutelný. Jste milovníky Batmana? Pořiďte si crazy čočky se symbolem tohoto hrdiny. Na výběr je ale mnohem více druhů.

Zdokonalit celkový dojem můžete odpovídajícím líčením a vhodným kostýmem. I když vás to možná překvapí, ani crazy čočky nejsou určeny výhradně pro jedince bez očních vad. Celá řada z nich je nabízena i v dioptrické, tříměsíční verzi.