Buteo – motýlek, který vám neuletí!

0
1326

Buteo – motýlek, který vám neuletí, zároveň se s ním ale vy povzneste do výšin elegance a designu! Dovolte nám představit top produkt BeWooden – dřevěného motýlka Buteo, jehož skladové zásoby nestíháme doplňovat. Proč? Nejspíš proto, že se svým vzhledem hodí ke každé příležitosti a muži se s ním cítí jako gentlemani!

S motýlkem Buteo dorazí i úspěch

Jan Werich zpívá: „šaty dělaj člověka“ a je to pravda. Zkuste strávit jeden den v něčem, co je vám nepohodlné, absolutně nesedí k vaší osobnosti a zároveň vám to nesluší. A pak zkuste strávit podobný den v něčem, co se vám líbí, v čem se cítíte komfortně a co vám sluší. Rozdíl, že? A proto k tomu, abyste měli úspěšných dnů co možná nejvíc, doporučujeme zaměřit se na to, co nosíte. Jedním z vašich originálních doplňků může být i náš top produkt – dřevěný motýlek Buteo, který sedne k obleku i jen ke košili, ke svetru, zkrátka ke každodennímu i slavnostnímu outfitu. Motýlek Buteo nabízí tradiční proužkovaný design, jednoduchost a minimalismus. Díky tomuto doplňku nebude vašemu outfitu nic chybět ani nic přebývat – protože není nic horšího, než když je outfit přeplácaný.

A dovolujeme si tvrdit, že spolu se zásilkou s motýlkem Buteo k vám dorazí i úspěch. Přitáhnete pozornost, budete působit elegantně, originálně, budete jedineční a sví. A proto možná konečně začnete chodit s vaší kolegyní, podepíšete více obchodních smluv, získáte spoustu nových kontaktů.

Motýlek Buteo nevyhovuje vaším představám? Vyberte si jiný!

Motýlek Buteo nevyhovuje vaším představám nebo už ho doma máte? Nevadí, do vaší šatní skříně můžete přivítat další dřevěné motýlky a co se barev týče, při zemi se držet nemusíte. Víte, že barvy dokážou změnit aktuální náladu vás i lidí kolem vás? Víte, že barvou vyjádříte svůj temperament? Víte, že jedině s barvou se stává váš outfit nápaditým? A proto se nebojte váš běžný outfit maličko přibarvit, například motýlkem Tropical lorikeet.