Autopotahy univerzální se hodí i pro sedačky s air-bagem

0
1467

Výhody, které mají autopotahy univerzální, spočívají například v tom, že je můžete používat ve firmě, pokud máte více aut, stejně jako v rodině, jež jezdí třeba dvěma vozy. Pokud jedny potahy perete, můžete směle využít náhradní sadu. Rovněž se nestane, že zakoupíte autopotahy a ony nepasují zrovna do vašeho auta. A tak není problém objednat si tyto potahy do auta přes internetový obchod, mýlka se nemůže stát.

Cenově dostupné autopotahy univerzální se hodí do osobních i užitkových osobních aut

E-shop autopotahy nabízí cenově dostupné produkty, které se dají použít na všechny typy automobilů, včetně užitkových. Většina avizovaného zboží je použitelná rovněž pro systém air-bag umístěný na předních sedadlech. Díky elastickému úpletu na zadní straně se mnoho z nabízených autopotahů univerzálních dá jednoduše přetáhnout přes sedadlo. Díky autopotahům univerzálním ušetříte nemalé částky za čištění interiéru osobního nebo užitkového auta, potahy jednoduše stáhnete a vyperete. Pokud převážíte domácí mazlíčky, jejich chlupy se zachytí na autopotazích, jež snáze vyčistíte než celé auto.    

K dispozici jsou autopotahy univerzální se zipy, za které zaplatíte méně než tisíc korun. Balení obsahuje potahy na pět sedaček včetně opěrek hlavy a použití pro air-bagem vybavené sedačky. I nejlevnější autopotahy seženete v různých barevných kombinacích a variantách, hodí se proto i do aut řízených dámou, nebo naopak mužem. Máte-li speciální požadavky, co týče typu vozu a vnitřního uspořádání sedaček, vybírejte si v kategorii Autopotahy univerzální podle dělení zadních sedadel. Prodávají se i potahy pouze na přední sedadla, což využijí majitelé pick-upů apod. Existují autotrika a potahy na jedno sedadlo či autopotahy pro dodávkové vozy.