3 tipy na skvělé golfové doplňky

0
1630

Pokud hrajete golf už nějaký ten pátek nebo se řadíte mezi začátečníky, určitě jste zjistili, že k pohodlnému a hlavně pohodovému hraní je potřeba více, než jen vhodné oblečení, správné golfové hole či bag. Existuje nespočet zdánlivých maličkostí, které Váš prožitek ze hry umocní a co především – velmi usnadní samotnou hru.

Ať už tedy chcete udělat radost sobě nebo svému kamarádovi, který rád hraje golf, přinášíme vám 3 tipy na golfové doplňky, které skvěle doladí vaši golfovou výbavu, usnadní samotnou hru a budou dalším luxusním kouskem do vaší golfové sbírky.

Golfové rukavice

Golfové rukavice vám během hry dopomohou k vyššímu komfortu a ochraně vašich rukou.

Vyrábí se jak kožené, tak i syntetické golfové rukavice, a mají různé využití. Syntetické rukavice se používají především na trénink proti otlakům a případnému pocení. Kožené rukavice uvítáte v chladnějším počasí. Golfové rukavice se vyrábí pánské, dámské i dětské.

Golfové termo prádlo

Golfové termo prádlo je další součást, kterou vaše golfové vybavení jistě uvítá. Termo prádlo oceníte především v chladných dnech, ve kterých si i přesto nenecháte návštěvu greenu ujít. Díky golfovému termo prádlu se budete moci dobře soustředit na hru, budete v suchu a teple. Termo prádlo můžete využít pro jakýkoliv sport, při golfu jej však velmi oceníte v sychravých a chladných dnech, kdy svetr či samotná bunda nestačí.

Headcovery

Pěkným a praktickým dárkem může být i obal na golfové hole, neboli headcover. Ten slouží k tomu, aby se hole při transportu nepoškodily. Headcover je vyroben z pevného materiálu a tím zajistí, že budou mít vaše hole nádherný vzhled po dlouhou dobu. Head covery jsou vyrobeny v elegantním a stylovém provedení, vybrat si však můžete i vtipné head covery s motivem zvířat nebo postaviček ze seriálů. Golfové doplňky hráčům dopřávají komfort při hře, podporují dobré výsledky a zvyšují prožitek ze hry.